Jdi na obsah Jdi na menu

Když něco končí ...

2. 7. 2016

   Zazvonil zvonec ... a tři společně strávené roky jsou u konce. Uteklo to jako voda a je čas se rozloučit. Ve třídě na to nebylo během té jedné hodiny dost času, proto se o to pokusím teď.

  Jako na konci každého školního roku jsem byl dojat, letos o to více, že to byl pro mne rok poslední. Jsem rád, že jsem své působení ve školství uzavíral právě s touto partou dětí. Jak už to v životě bývá, k někomu člověk přilne více a k někomu méně. A k těmto dětem jsem přilnul opravdu dost. O to horší je loučení. Ale co se dá dělat.

  Chci touto cestou poděkovat za spoustu krásných dárků, které jsem poslední den obdržel. V té jedné hodině skutečně nebyl čas je všechny rozbalit a děkovat osobně. Tak alespoň teď.

  Mé poděkování patří i rodičům. Jsem strašně rád, že mezi námi nebyly žádné velké problémy a pokud se nějaký problém vyskytl, dařilo se ho včas vyřešit. Díky ochotě a obětavosti některých z vás jsme mohli uskutečnit obě školy v přírodě. Nakonec díky i za pečivo, na kterém jsme si mohli pochutnat poslední školní den ( bylo výborné ). Také památeční plakát mě udělal obrovskou radost. Hned tento týden navštívím sklenáře, aby mi ho pěkně zarámoval. Vždy jsem říkal, že takováto ocenění jsou mnohem víc než jakákoliv finanční odměna.

  Jelikož nám v třídním fondu zůstaly ještě nějaké prostředky, navrhoval jsem, že bychom za ně mohli uspořádat nějakou výpravu během prázdnin. Zjistili jsme však, že ti, kteří se na jejich získání nejvíce svým sběrem podíleli jsou o prázdninách tak vytíženi, že bychom se nedali dohromady. Dohodli jsme se tedy, že to necháme buď na poslední prázdninový týden, nebo na příští školní rok.

  Takže všem ještě jednou srdečně děkuji a přeji nejen do příštích školních let ale i do dalšího života mnoho úspěchů a hlavně štěstí a zdraví. Sám jsem v poslední době poznal, jak jsou tyto věci důležité.

                                                    Jan Koubek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář