Jdi na obsah Jdi na menu

Blahopřání

11. 11. 2016

    Milý Martine ! K Tvému dnešnímu svátku Ti přeji všechno nejlepší a hodně úspěchů ve škole i v celém dalším životě. Pořádně to oslav. Pouze toho bílého koně marně hledám. Kdes ho nechal ? Měj se !  Ahoj !                                                                                                  J.K.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

termín na adventní Prahu

(Martin Krúpa, 29. 11. 2016 14:59)

Dobrý den,
snažím se dát tak nějak pomalu děti na společný výlet s Vámi do Prahy, budeme muset jet o víkendu, jestli Vám to nevadí, protože ve všední den se nesejdeme... Vypadá to buď na tuto neděli nebo pak neděli 18.12. Určitě se to dá ještě pořešit, aby termín vyhovoval i Vám a nenarušilo Vám to již nějaké naplánované akce. Dnes jsem nebyl ve škole, ale zítra zjistím více a určitě se ozvu.
Tak zatím hezký den a budeme se těšit.
Martin

Advent

(Jan Koubek, 20. 11. 2016 17:11)

Ahoj Martine ! Také by se mi líbila procházka předvánoční Prahou, jak ses zmiňoval. Protože se ve škole už nevyskytuji, musíte si to zájemci zorganizovat společně mezi sebou a dát mi vědět termín. Já ani pořádně nevím, kdy vám začínají prázdniny. Tak se zkuste domluvit. Už se to proklatě blíží. Myslím, že když vezmeš jako základ ty, kteří byli na podzimkách, tak to dáte snadno do kupy. Zatím se měj a pozdravuj ostatní. Ahoj J. K.

poděkování

(Martin Krúpa, 14. 11. 2016 17:01)

Dobrý den pane učiteli! Já moc děkuji za blahopřání.
Bílého koně jsem nechal ve stáji :-) (NECHCE VYLÉZT).
Máte nějaký termín na advent? Děti by jely moc rády!

Martin