Jdi na obsah Jdi na menu

Co nás čeká.

17. 10. 2013

     Tak nám onemocněl divadelní umělec. Zítra se mělo konat jeho představení v anglickém jazyce. Vystupuje u nás rok co rok a dětem se vždy velmi líbí. Doufejme, že po jeho uzdravení se najde nějaký příhodný náhradní termín.

       Příští týden ve středu máme objednaný pořad v pražském muzeu hudby. Já tam ještě nikdy nebyl, ale zcestovalejší kolegyně tvrdí, že je to velmi pěkné a zajímavé. Program začíná v 10,30. Od školy odjíždíme v 8 hodin a budeme mít ještě čas na prohlídku např. Karlova mostu aj. zajímavostí. Program stojí 60 Kč, autobus zatím nevím. Bude záležet na tom, kolik nás pojede.

Nějak se mi zbláznil přístroj a píše mi opačně, tzn. zprava doleva. Netuším, čím to je, ale určitě to není můj záměr, kdyby mě někdo podezříval. Zítra bych měl také rozdat dětem Listy účastníka na ty hory. Přemýšleli jsme o tom, jestli by nebylo nejlepší sejít se na pár minut začátkem příštího týdne ( pondělí - 15 hod. ), abychom si ujasnili co a jak. Tyto děti s námi ještě nikdy nikde nebyly a nevědí, jak to chodí. Pokud byste tedy měli zájem, přijďte na chvíli a něco si k tomu povíme. Týká se to samozřejmě účastníků, kterých máme zatím 12, což je optimální počet. Je to pěkně půl napůl, 6 kluků, 6 holek. Pokud bychom měli štěstí a počasí i mé koleno vydrželo, mohlo by se nám to vydařit. Zatím se nám to dařilo skoro vždy ( klepu na dřevěný stolek ). Odjezd by byl v sobotu ráno z Kralup a návrat v úterý odpoledne tamtéž. Pojedeme vlakem - chata je hned u nádraží. Nejdůležitější součástí výstroje jsou u nás vždy pořádné boty, pláštěnka a batoh. Ale to vše sdělím v pondělí.

Dnes jsem opravoval geometrie a zjistil jsem, že zatím je pro většinu obrovským problémem narýsovat a hlavně naměřit úsečku. Násobilka šla některým dnes už lépe, ale stále jsou jedinci, kteří s ní mají problémy ( někteří mě s tím přímo překvapují, protože u nich jsem čekal bezproblémový průběh ). Je nutno jí stále procvičovat. Zanedlouho začneme probírat vyjmenovaná slova a tam to bude podobné. Nedá se s tím udělat nic jiného, než se to naučit.                                   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář