Jdi na obsah Jdi na menu

Pátek třináctého

14. 9. 2013

        Druhý týden máme zdárně za sebou a mnoho dalších před sebou. S potěšením musím konstatovat, že se nám pomalu zvyšuje rychlost práce. Ne tedy všem, ale většině. Ani pátek se smolným číslem se kromě mé osoby na nikom nijak vážně neprojevil. Věci neustále padaly jenom mně. Pouze několik dětí zapomnělo dom. úkol. No a jeden zapomněl snad všechno, co se zapomenout dalo. Ale tady si na to už začínám pomalu zvykat.

        Za týden bych rád s dětmi vyrazil na kralupský hřbitov ke hrobu nositele Nobelovy ceny Jaroslava Seiferta. Záleží to však na počasí. Nejčerstvější informace od rosničky říkají, že babí léto letos už nebude. Jelikož ale předpovědím není leckdy radno věřit, zvláště těm dlouhodobým, necháme se překvapit. Nějaké básničky si zkusíme a uvidíme. Upřesním ve středu.

       Proběhla také první hodina geometrie. Jak jsem předpokládal, poučen dlouhodobými zkušenostmi, problémem byly tužky. Měkké a neořezané, přesněji nenaostřené. Ale s tím se ještě poperem. Pravítka měli všichni, až na zmíněného jedince z úvodu.

      Tak doufejme, že příští týden už budeme zase o stupínek výše.

       

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář