Jdi na obsah Jdi na menu

Zmatek s klíči

3. 9. 2013

          Převážnou část dnešního dne jsme strávili přidělováním skříněk a tím pádem i klíčů od nich. To, co se mi ještě ráno bláhově jevilo jako akce maximálně na 15 minut, se změnilo na takřka tříhodinovou akci. Když už jsem byl pomalu zralý na návštěvu u doc. Chocholouška, raději jsme s tím skončili s tím, že zbytek dodělám odpoledne. Výsledkem je to, že skoro všichni mají svůj klíč, který budou střežit co oko v hlavě. Několik málo jedinců má klíč zatím u mne, jelikož k nim musím nechat dodělat duplikát. Nechal bych ho dodělat už dnes, leč strávil jsem odpoledne na jakémsi školení pro obsluhu počítače, z kterého mi toho v hlavě moc neuvízlo. Takže budu se snažit o to, aby to bylo co nejdříve. Asi 3 nešťastníci zatím skříňku nemají, resp. mají, ale musí se u ní vyměnit zámek, jelikož nejsou  k dohledání klíče. Zatím si věci mohou dávat ke spolužákům. Je hezky a moc toho tudíž nemají. Bude-li nám osud příznivě nakloněn, bude mít svojí vlastní skříňku každý.

          Dnes jsme si rozdali ŽK. Prosil bych o vyplnění úvodní stránky, podle níž budu doplňovat do matriky.

          Zítra bychom měli mít první hodinu Tv. Pokud tedy bude mít dost dětí cvičební úbor. Je příjemné počasí, takže bychom mohli jít ven. Pokud má někdo jakékoliv omezení, dejte mi včas vědět. Ve čtvrtek budou mít děti odpoledku - pracovní vyuč. a hudebku. Paní uč. Červenková, která je tyto předměty bude  učit mě prosila, aby si zapsaly, co mají mít : notový sešit, nůžky ( stříhající ), lepidlo. Zítra si nadepíšeme sešity a začneme se normálně učit. Bude i první angličtina. Příští týden si uděláme zřejmě třídní schůzku. Samozřejmě si jí včas zapíšeme do ŽK.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování ;o)

(Lenka Jánská, 4. 9. 2013 9:29)

Dobrý den pane učiteli,
moc děkujeme za krásný úvod a přivítání dětí do Nového školního roku 2013/14. Verunka vyšla ze třídy se slovy : „ mamí, pan učitel je vtipný ;o)) „ Tak jen držím palce, ať máte spoustu humoru i během celého roku. Přeji Vám i dětičkám hodně štěstí, hlavně ať to těm našim šikulům jde bez problémů ;o) Ještě jednou děkujeme ;o)

Také poděkování za psaní deníku třídy

(Jana Moulisová, 4. 9. 2013 8:31)

Dobrý den pane učiteli, také se připojuji k poděkování za pěkně psaný deník třídy, což nám v minulosti velmi chybělo.
Zdraví Vás
Jana Moulisová

Poděkování za moc hezky psaný deník třídy

(Radka Honická, 4. 9. 2013 7:32)

Zdravím pane učiteli,
chtěla bych Vám poděkovat za moc pěkně psaný deník třídy. Alespoň z něj se dozvídám, co je nového ve škole, respektive ve 3.B. Dítě moc sdílné není.
Omlouvám se, ale neodpustím si upozornění na kroužek nad U ve slově: úvodní, viz. níže ve zkopírované větě. To je jediná vada na kráse. :-)
Dnes jsme si rozdali ŽK. Prosil bych o vyplnění ůvodní stránky, podle níž budu doplňovat do matriky.

Ještě mám sdělení.... zítra ve čtvrtek 5.9.2013 dcera po obědě odchází domů, a odjíždíme na dlouho objednanou návštěvu ortodoncie do Kladna, takže nebude přítomna na odpolední vyučování. V ŽK to má dcera zapsané.
S pozdravem
Radka Honická